WYŚWIETLACZE OLED

Wyświetlacze OLED

Wewnętrzne wyświetlacze OLED, to jedna z najnowocześniejszych technologii wkraczających do świata Digital Singed.

Zastosowana nowa jakość wyglądu treści reklamowej w kioskach czy też wiszących prezenterach, uwypukla reklamę dając zaskakujący efekt nowoczesności prezentowanej treści. Wszystkie typy OLED o wielkości 43″ do 55″ posiadają w zestawie elementy instalacyjno- montażowe. Szczególną wersją, którą mamy również przyjemność przedstawić to, urządzenia z możliwością montażu w dwustronne wyświetlacze, dające rozwiązanie wyświetlania treści w dwóch kierunkach, a poprzez dublowanie płyt głównych, również pokazywanie reklam niezależnych od siebie.

W badaniach rynku zostały porównane różne formy reklam, w tym wyświetlana na monitorach OLED.  Większość badanych stwierdziła, że ruchoma reklama bardziej wzbudziła i ich zainteresowanie i przykuła uwagę niż reklamy tradycyjne.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu najlepsze rozwiązania do prezentacji produktów zarówno do pomieszczeń zamkniętych jak i przestrzeni otwartych (ulice, przystanki itp.). Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nasze produkty są energooszczędne.

Kioski wewnętrzne

W cenie urządzeń został zawarty system CMS do ich zarządzania, niezależnie od położenia. Wyświetlanie w jakości Full HD większości formatów obrazów czy filmów nie ograniczają możliwości w konstruowaniu reklam na tych urządzeniach. 

Kioski wewnętrzne  dedykowane są w głównej mierze dla – hoteli, centrów handlowych, wszelkich punktów informacyjnych, banków itp.  Dzięki smukłej czarnej lub białej obudowie, kioski wewnętrzne są  estetyczne, a zarazem bardziej energooszczędne od swojej konkurencji, dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w tych urządzeniach.

Reklamy podwieszane

W cenie urządzenia został zawarty system CMS, do ich zarządzania niezależnie od położeniaWyświetlanie w jakości HD większości formatów obrazów czy filmów nie ograniczają możliwości w konstruowaniu reklam na tych urządzeniach.

Reklamy podwieszane dedykowane są w głównej mierze dla – hoteli, centrów handlowych, wszelkich punktów informacyjnych, banków itp.

Dzięki smukłej czarnej lub białej obudowie, kioski wewnętrzne są  estetyczne, a zarazem bardziej energooszczędne od swojej konkurencji, dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w tych urządzeniach.

Poznaj produkt z każdej strony